Comunitatea BlackBerry din România - BBerry.RO • Vezi subiect - buna! am si eu o intrebare in legatura cu o steluta de pe ecranul principal

buna! am si eu o intrebare in legatura cu o steluta de pe ecranul principal

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 9700
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.

buna! am si eu o intrebare in legatura cu o steluta de pe ecranul principal

Mesajde kame » 23 Ian 2013, 02:01

Buna. Am un blackberry bold 9700 si de cateva zile imi apare pe ecranul principal o steluta . Ea apare acolo sub ora, unde de obicei apar notificarile, dau click pe ea si imi spune ca in prezent nu aveti notificari noi. Cand am notificari (ex: mesaj, sau ape nepreluat) dupa ce le citesc dispar de acolo, insa steluta aceea deloc. Stie cineva de la ce este acolo si cum o fac sa dispara? multumesc
RANDOM_AVATAR
kame
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde aly7star » 11 Oct 2013, 19:03

Buna. Aceeasi problema o am si eu de ceva timp, cu acea steluta, tot la un Blackberry 9700 Bold. Ai reusit sa-ti dai seama ce reprezinta? Merci
RANDOM_AVATAR
aly7star
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde SadiQ » 13 Oct 2013, 20:54

aly7star scrie:Buna. Aceeasi problema o am si eu de ceva timp, cu acea steluta, tot la un Blackberry 9700 Bold. Ai reusit sa-ti dai seama ce reprezinta? Merci

poti intra la mesaje media.in meniu langa mesaje text...ai un mesaj media
RANDOM_AVATAR
SadiQ
Nou Venit
Nou Venit

Mesajde SadiQ » 13 Oct 2013, 20:55

este mesaj media..intrii acolo il citesti sau stergi...
RANDOM_AVATAR
SadiQ
Nou Venit
Nou Venit

inapoi la BlackBerry Bold 2 - Seria 9700