Sincronizare mailuri vechi - BB 9360

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 9300
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Costin
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 22 Dec 2011, 18:25
Localitate: Bucuresti

Sincronizare mailuri vechi - BB 9360

Mesaj de Costin »

Va salut :)
Am un BB 9360, am configurat in BIS contul de gmail acum o saptamana, imi apareau in telefon doar cateva mailuri (ultimele 15-20, nu stiu sigur). Astazi cand ma uit pe telefon vad doar ultimele 2 mailuri primite :confused: .
Am cautat in setari si am gasit ca se stergeau automat parca dupa 30 de zile. Dar mie mi-a disparut si un mail primit acum 2 zile. Acum am modificat sa mi le pastreze 'forever', pentru viitor, sper sa functioneze.
Exista vreo modalitate prin care sa se sincronizeze din nou toate mailurile din contul gmail?
In gmail le-am pun 'unread', dar degeaba :(

Multumesc.
adrianxpx
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 18 Mar 2014, 20:25

Mesaj de adrianxpx »

Aceeasi problema o am si eu cu un 9360 si chiar nu i-am gasit rezovarea... Poate ne ajuta si pe noi cineva cu mai multa experienta.. Multumesc anticipat
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

aveti o setare in telefon. Atunci cand stergi un email de pe telefon DE UNDE sa se stearga: telefon, casuta de email sau amandoua.
Setati cu cap aceasta optiune!

Cat despre resincronizare trebuie sa stergeti contul din telefon si sa il reintroduceti.

Bafta!
Me like Berryes!
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Curve 3G - Seria 9300”