Resoftare totala

Instalare/Update/Probleme
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
ferdinand
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 10
Membru din: 30 Mai 2012, 16:04
Localitate: Orsova

Resoftare totala

Mesaj de ferdinand »

am decodat telefonul meu bold 9700 pe baza de imei si mep ,toate bune si frumoase doar ca mi-au ramas 2 certificate de la vodafone (a fost codat in vodafone romania)pe care nu le pot sterge.actualmente sunt abonat pe cosmote si il folosesc pe cosmote ,am 2 impedimente nu pot folosi camera , imi spune ca e utilizata de alte aplicatii ,si mai nou nici wifi desi imi apare ca sunt conectat.Am abonament bb.am resoftat telefonul cu ultimul os de foarte multe ori dar degeaba ,daca vreau sa ii fac update de software imi recomanda softul de vodafone ,am dedus si dupa discutiile de la relatiile cu clientii ca telefonul nu a fost decodat complet ,au deblocat doar utilizarea altor retele.Tot de la ei am inteles ca trebuie sa ii fac resoftare generala sau ceva de genul asta.ce imi recomandati? in afara de a merge la magazinul din colt unde baietii se pricep la mai putin din ce v-am povestit aici.
Scrie răspuns

Înapoi la “OS 6”