Salut

Noii membrii sunt invitati sa se prezinte aici ca sa ii putem cunoaste si noi
Reguli forum
Aici doar vă prezentaţi. Dacă vă postaţi problemele în această secţiune, topicul se şterge! Pentru o mai bună comunicare vă rugăm să vă completaţi profilul.
maimuta50
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 06 Iun 2017, 08:59
Model BlackBerry: Leap
OS: z10
Retea GSM: Digi Mobil

Salut

Mesaj de maimuta50 »

Salut, ma numesc Ivan si am intrat pe acest grup mai mult din disperare, recent am cumparat un blackberry leap dintr-o piata din Austria, fiind primul meu telefon blackberry n-am avut nici cea mai mica despre blackberry id, cu toate ca avea functia anti-furt activa am reusit sa-l resetez, dar acum cand incerc sa-l setez din nou, sa-l folosesc imi cere bb-id-ul pe care a fost activata funtia anti-furt, daca are cineva habar de ce-as putea face as ramane dator, daca ajuta bb-id este: "j.koller@tilo.com" iar numele este Jurgen Koller, desi am gasit pe facebook o gramad de austrieci cu numele asta, nimeni nu mi-a raspuns :D ;) ;)
Avatar utilizator
DANG3R
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 387
Membru din: 02 Mai 2015, 00:02
Model BlackBerry: Z10
OS: 10.3.3.2205
Retea GSM: Telekom
Localitate: Alexandria

Re: Salut

Mesaj de DANG3R »

Bine ai venit in comunitate!
http://www.bberry.ro/viewtopic.php?f=107&t=1830" onclick="window.open(this.href);return false;
Trimis de pe telefonul smartphone BlackBerry 10.
BBUser
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 374
Membru din: 27 Sep 2015, 13:16
Model BlackBerry: Passport
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: Salut

Mesaj de BBUser »

Sau ai putea sa ii dai mail lu' nea koller si sa ii zici ca i-ai gasit telefonul si ca esti dispus sa il dai daca iti plateste cat ai dat pe el! Dar na, asta ar presupune sa nu incurajezi furtul in totalitate caci deja l-ai incurajat facand o achizitie dubioasa! Iphone nu aveau? Ca si la alea e tot cam la fel! Si mai nou si Androidul stie ceva anti nigar protect!

Sent from my Passport using Tapatalk
Scrie răspuns

Înapoi la “Membrii noi in Comunitate”