Membru nou

Noii membrii sunt invitati sa se prezinte aici ca sa ii putem cunoaste si noi
Reguli forum
Aici doar vă prezentaţi. Dacă vă postaţi problemele în această secţiune, topicul se şterge! Pentru o mai bună comunicare vă rugăm să vă completaţi profilul.
esenul
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 5
Membru din: 16 Ian 2018, 22:37
Model BlackBerry: Passport Silver
OS: 10
Retea GSM: Orange

Membru nou

Mesaj de esenul »

Buna ziua,

Sunt un mandru utilizator de Passport Silver. IT-ist ca background, istoric telefoane: Nokia, Samsung Note 1, Passport Black (2buc), Passport silver 1 buc, istorie cu BlackBerry de 4 ani. In 4 ani am fost foarte multumit de BlackBerry si Passport, cu exceptie ceva probleme de baterie, blocari soft in cadrul apelurilor (vorbesc f mult, aproape 5 ore pe zi). In afara problemelor, am avut multiple interactiuni intamplatoare cu alti utilizatori de Passport si zambete complice. Eram gata gata sa migrez spre Motion sau Keyone, acum cateva zile, cand Whatsapp s-a oprit. Am reusit sa rezolv problema ba, mai mult, am decis sa achizitionez un alt Passport, tot Silver, pentru viitor.
Cam asta e povestea,
Ganduri bune!
Magdalena C.
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 5
Membru din: 22 Ian 2018, 15:23
Model BlackBerry: Leap
OS: BlackBerry 10
Retea GSM: Vodafone

Re: Membru nou

Mesaj de Magdalena C. »

Bună ziua! Mă numesc Magdalena și am un telefon BlackBerry Leap din 2016. Este minunat, dar mă deranjează faptul ca nu mai pot utiliza whatsapp. Am citit că dvs. ați rezolvat problema. Mă puteți ajuta? Ce trebuie să fac ca să nu fiu nevoită să trec pe android? Mulțumesc!
Avatar utilizator
cri.cri
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 796
Membru din: 04 Dec 2013, 00:15
Model BlackBerry: BlackBerry Z10
OS: Cel mai nou
Retea GSM: Telekom
Localitate: Germania

Re: Membru nou

Mesaj de cri.cri »

Bună Magdalena și bun venit. Dacă folosești funcția de căutare de pe forum vei găsi răspunsul la întrebarea ta. Soluția perfectă nu există din păcate.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Membru nou

Mesaj de Catalin »

Bine ai venit!
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Scrie răspuns

Înapoi la “Membrii noi in Comunitate”