Harti blackberry 9860

Programe de navigatie, harti, specificatii, setari, recomandari
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Muresan
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 16 Dec 2011, 12:45

Harti blackberry 9860

Mesaj de Muresan »

Buna ziua,

Tocmai am achizitionat un blackberry 9860 si am incercat sa deschid aplicatia harti dar nu reusesc nici cum. Nu se incarca e o pagina alba goala iar daca ii dau sa caute locatie imi scrie eroare necunoscuta. Ce se intampla? Mai am un blackberry curve si pe acela merge. Ma poate ajuta cineva cu aceasta problema. Am acste telefoane de ft putin timp si nu am invatat ft bine meniul.
O zi buna!
creeru
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 16
Membru din: 30 Mai 2011, 18:55

Mesaj de creeru »

ai internet activat?
dinosu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 11
Membru din: 13 Aug 2011, 11:49
Localitate: bucuresti

Mesaj de dinosu »

Salut,aceeasi problema o am si eu,tot la bb9860 nu deschide deloc blackberry maps.exista oare vreun soft gps functionabil pentru aceste telefoane deosebit de scumpe dar care nu pot fi folosite mai deloc?
creeru
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 16
Membru din: 30 Mai 2011, 18:55

Mesaj de creeru »

ca sa-ti mearga aplicatia cu hartile BB trebuie sa fii inregistrat la rim.Deci sa activezi o optiune de la blackberry cu internet.Apoi 100% ca va merge.Optiunea costa 9 e parta...pt mine este exagerat de mult sii in plus vei face trafic cand vei folosii hartile ca GPS sii sunt " varza" pe Romania...

Sincer eu am renuntat la BB (am un bold 9000), doar asa de ...nesimtirea lor sii foamea lor de bani...sunt niste sarlatani sii egoisti.Mi-am luat un telefon pe symbian sii am pus Garmin cu hartile dinb 2012.Merge perfect..punt ochit-punct lovit ;)
Pana la urma toti ve-ti ajunge acol unde sunt sii eu acum, blackberyy nu ofera absolut nimic in plus fata de un alt smartphone, sii au preturi exagerate ;)
Scrie răspuns

Înapoi la “Softuri GPS si Harti”