Gps blackberry 9320

Programe de navigatie, harti, specificatii, setari, recomandari
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
bb9320
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 23 Aug 2012, 12:30

Gps blackberry 9320

Mesaj de bb9320 »

salut..imi puteti da un program de gps pt bb 9320?
adired
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 03 Dec 2012, 12:24

Mesaj de adired »

buna...aceeasi problema as avea si eu...cum as putea folosii functia de GPS fara a face trafic din retea sau wirelles(inclusiv in roaming)..multumesc anticipat..
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

sincer nu va inteleg!
Aveti Blackberry fratilor!
La ce va trebuie gps fara trafic de date cand aveti BB?
Va faceti probleme de factura de date sau ce?
Traficul pentru GPS este nesemnificativ la BB fata de iOS sau Android.

Blackberry foloseste in jur de 10% din traficul unui iPhone sau Android.
personal nu am reusit niciodata sa depasesc traficul de net...nu consum mai mult de 40% din el di folosesc Google maps in fiecare zi!

Google maps ruleaza fin!
Me like Berryes!
adired
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 03 Dec 2012, 12:24

Mesaj de adired »

da...multumesc frumos pentru raspuns.:-)...am inteles asta cu traficul destul de tarziu(oricum inainte de a citi postarea ta... sunt lucratori la Vodafone care nu stiu inca sa iti explice cum este netul asta de la blackberry cum in 5 MB pe BB este de fapt 500 MB pe alte telefoane)..dar pe mine ma interesa pentru trafic pe roaming de aceea am insistat daca este vreunul care il pot folosii offline...oricum iti multumesc frumos pentru postare...(il folosesti si pe post de navigatie sau doar ca si google maps?
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

adired scrie:da...multumesc frumos pentru raspuns.:-)...am inteles asta cu traficul destul de tarziu(oricum inainte de a citi postarea ta... sunt lucratori la Vodafone care nu stiu inca sa iti explice cum este netul asta de la blackberry cum in 5 MB pe BB este de fapt 500 MB pe alte telefoane)..dar pe mine ma interesa pentru trafic pe roaming de aceea am insistat daca este vreunul care il pot folosii offline...oricum iti multumesc frumos pentru postare...(il folosesti si pe post de navigatie sau doar ca si google maps?

doar google maps.
Navigatie pe telefon este o prostie.
Cumpara un GPS dedicat de masina. O sa te scoata din multe incurcaturi iar acum sunt destul de ieftine.
Me like Berryes!
adired
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 03 Dec 2012, 12:24

Mesaj de adired »

multumesc...eu am incercat sa vad daca pot folosii si functia asta:-)
am sa iti urmez sfatul:-)
Scrie răspuns

Înapoi la “Softuri GPS si Harti”