O noua aranjare a forumului

Tot ce e nou pe BBerry.RO si planurile celor care conduc aceasta Comunitate.
Închis
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

O noua aranjare a forumului

Mesaj de Catalin »

Incepand de astazi forumul nostru este mult mai aranjat, mai coafat si mai usor de citit.
Mai usor de citit in sensul ca am luat cele mai frecventate sectiuni de pe forum si le-am divizat in mai multe sub-forumuri, dupa cum urmeaza:

S-au mutat la Discutii Generale:

1). Forumul Sisteme de operare BlackBerry care la randul lui a fost impartit in 4 sub-forumuri dupa cum urmeaza:
  • OS 7
  • OS 6
  • OS 5
  • OS 4
  • OS versiuni mai vechi
2). Forumul Discutii despre operatorii de telefonie mobila care la randul lui a fost impartit in 3 sub-forumuri dupa cum urmeaza:
  • Vodafone
  • Orange
  • Cosmote

S-a infintat forumul Aplicatii si Jocuri care la randul lui a fost impartit in 8 sub-forumuri dupa cum urmeaza:
  • Socializare
  • Internet si Retea
  • Softuri GPS si Harti
  • Unelte Office
  • Teme si Sonerii
  • Muzica/Video/Foto
  • Jocuri
  • Altele
S-a infintat forumul BlackBerry vs. ... unde asteptam sa ne povestiti experientele voastre in legatura cu alte telefoane si sa faceti o comparatie cu BlackBerry.

Forumurile din Bazar s-au impartit si ele in cate 2 sub-forumuri respectiv Vanzari si Cumparari.

Daca am uitat ceva sau mai aveti vreo sugestie astept sa imi scrieti aici!
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Incepand de astazi si Tableta Blackberry are categoria ei, nu mai trebuie sa postam la gramada :)
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Închis

Înapoi la “Anunturi Administrative”