Tapatalk Mobile Enabled Forum

Tot ce e nou pe BBerry.RO si planurile celor care conduc aceasta Comunitate.
Închis
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Tapatalk Mobile Enabled Forum

Mesaj de Catalin »

Incepand de astazi s-a instalat pe forum si pluginul Tapatalk pentru utilizatorii care folosesc aceasta aplicatie pe telefonul mobil!

Tapatalk este o aplicatie pentru forumuri disponibila pentru iPhone/Android/Win Phone/Blackberry/Nokia. Este mult mai usor de utilizat pentru citit/scris pe forumuri decat un browser obisnuit.

De aici puteti descarca ultima versiune disponibila pentru terminalele Blackberry.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=7ELOO08uC0U[/video]
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Pe iphone e super,sper sa fie gata si versiunea pentru bb cat mai repede.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Sa speram sa faca si astia mai repede pentru Blackberry ca la mine nu merge din pacate...
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Pe blackberry am instalat versiunea beta dar nu gaseste nici un forum,nici bberry.ro.
Dar sa mak avem rabdare,e beta :)

Cel mai mult imi place ca pot uploada si imagini,OS-ul iPhonului e restrictiv,nu permite asta din browser.
Pe blackberry merge? Cu browser-ul nativ sau opera?
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Merge dar mai greu... site-ul vazandu-se ca pe PC... cand o sa il fac sa mearga frumos si pe browser o sa mearga frumos. Zic si eu! Iar Opera la mine nu imi merge... nu stiu unde ar fi problema dar nici nu tin neaparat sa am Opera, ca imi place mai mult browser-ul asta al lui...
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Apropo de browser,se vede o diferenta semnificativa la 6.0? Stiu ca la 6.0 e bazat pe webkit.
Pe 8520 cu 5.0 merge tot prost cu tot cu BIS (parerea mea)

Daca blackberry sta prost la ceva,acest lucru e browser-ul.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Sincer sa fiu nu stiu cum e la OS 5.0... eu am avut 6.0 de la inceput. In ziua 2 de cand am cumparat telefonul am pus OS 6.0 fara sa il analizez prea bine pe 5.0...

Fata de Opera, browserul nativ mi se pare foarte usor de utilizat... toate comenzile sunt scurt si la obiect... se incarca foarte bine toate site-urile... la unele mai incarcate (cu foarte multe poze) mi-a dat eroare ca nu ar putea sa il incarce... dar sunt rare
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Daca ti se pare mai bun browser-ul nativ fata de opera atunci clar e mult mai imbunatatit. Sau ai cumva BIS?
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Nu am BIS... acum asta este parerea mea... poate tie ti-ar place mai mult Opera :)
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Închis

Înapoi la “Anunturi Administrative”