Comunitatea BlackBerry din România - BBerry.RO • Vezi subiect - Decodare Blackberry Q5

Decodare Blackberry Q5

Informatii despre decodarea telefoanelor BlackBerry
Oferte decodari de la persoane fizice si juridice
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.

Decodare Blackberry Q5

Mesajde Gagiu miha-iulian » 18 Mai 2015, 12:08

Buna ziua...
va rog frumos daca vreti sa ma ajutati si pe mine sa decodez un blackberry q5 codat in orange.am fost la c... si dcei de acolo mi-au cerut factura si nu o mai am fiindca telefonul a fost cumparat de catre un unchi....am fost la service gsm ptr. a ma interesa de o decodare dar pretul este foarte piperat si nu-mi pot permite.... Va rog frumos daca vreti sa ma ajutati si pe mine cu Un program sau cum si daca as putea sa-l decodez eu.... Va multumesc si o zi buna va doresc...astept msg din partea voastra....

titlul postarii a fost modificat datorita nerespectarii regulamentului.
RANDOM_AVATAR
Gagiu miha-iulian
Nou Venit
Nou Venit

Model BlackBerry: blackberry q5
Retea GSM: Orange

Re: Decodare Blackberry Q5

Mesajde cri.cri » 18 Mai 2015, 17:32

Sincer nu prea văd șanse să-l poți decoda gratuit. Există site-uri pe net care îți dau coduri de deblocare dar sunt toate contra cost. Există programe de deblocare gratuite, dar nu funcționează -am testat pe un Z10. Îți recomand să ai grijă deoarece ai doar 10 încercări după care poți arunca telefonul.
cri.cri
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team

Model BlackBerry: BlackBerry Z10
Retea GSM: Telekom

inapoi la Decodari BlackBerry