BlackBerry Porsche Design P'9982

Stiri si zvonuri despre viitoare lansari terminale si noutati tehnologice din domeniu
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
verbal92
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 173
Membru din: 01 Oct 2014, 10:43
Model BlackBerry: Z10 STL100-1, Z3 STL
OS: OS10
Retea GSM: Vodafone
Localitate: Jud:Constanta

BlackBerry Porsche Design P'9982

Mesaj de verbal92 »

BlackBerry Porsche Design P'9982, telefon de lux sub pretul de 2000lei pe https://www.quickmobile.ro/telefoane/bl ... 13119.html" onclick="window.open(this.href);return false; Telefonu asta in urma cu 2 ani costa mai mult decat ultimul model de iphone lasat iar acum pretul este destul de acesibil :D
Nu se mai aude nici o stire ce vor sa mai faca BB in acest an iar pe crackberry e liniste toatala cu o informatie noua despre ce se va mai intampla in acest an :mad:
Ultima oară modificat 26 Ian 2017, 21:18 de către verbal92, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
cri.cri
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 796
Membru din: 04 Dec 2013, 00:15
Model BlackBerry: BlackBerry Z10
OS: Cel mai nou
Retea GSM: Telekom
Localitate: Germania

Re: BlackBerry Porsche Design P'9982

Mesaj de cri.cri »

Da este într-adevăr un telefon de lux, cu care iei ochii tuturor. Însă acum doi ani nu mai costa așa de mult, țin minte că prin octombrie 2014 am văzut o ofertă la 499€ și am tot stat să mă gândesc dacă sa-l cumpăr sau nu. Până la urmă mi-am luat Passport :) !
BBUser
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 374
Membru din: 27 Sep 2015, 13:16
Model BlackBerry: Passport
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry Porsche Design P'9982

Mesaj de BBUser »

Dacaj ajunge la 1500 si asta si Silver-ul, o sa am o dilema, desi urasc all-touch!
Legat de ce va face BlackBerry : s-a anuntat pozitia oficiala de luni bune - software, asta vor face. Deci cel putin teoretic bbos 10 o va mai duce, eu pariez cel putin pe 2020!
Sent from my Passport using Tapatalk
Scrie răspuns

Înapoi la “Stiri si Zvonuri”