Impresii despre BlackBerry

Aici iti poti prezenta telefonul, upgrade-uri facute, aplicatii folosite
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Impresii despre BlackBerry

Mesaj de Catalin »

Ce parere aveti despre aceste telefoane? Se merita sa ai in Romania un asa telefon tinand cont ca multe aplicatii nu functioneaza datorita faptului ca esti obligat sa iti faci un abonament special BlackBerry?
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Doru_G
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 13 Feb 2011, 21:58

Mesaj de Doru_G »

Telefonul e super ok daca ai abonament de date
Mailurile le poti citi si raspunde online mai ales daca esti o persoana care e pe teren toata ziua
Folosesc de 4 ani blackberry si sunt fff multumit de aparat si de baterie
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Eu nu am de mult timp un BlackBerry dar am numai cuvinte de lauda pana acum... aparatul face minuni iar bateria.... uit sa il incarc... si stau pe el...
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Am avut si eu bb,acum am iphone pentru ca fac programare pentru ios si am nevoie de el.
Daca nu as avea nevoie de iphone neaparat atunci as alege blackberry.
goosebumps4
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 29 Mar 2011, 18:28

Mesaj de goosebumps4 »

Am BB de aproape 2 ani. Am avut un 8900 si acum am 9000, si sunt foarte multumit. Devine putin plictisitor acum ca nu mai vin update-uri si pentru device-ul meu, dar asta e, nu poti avea tot timpul ultimul model.
De baterie sunt multumit.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Telefonul este unul exceptional... marea problema este cu acest abonament special! La 9700-le meu bateria tine vreo 4-5 zile vorbit normal!
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

Eu cred ca merita de la 9300 in sus,momentan mai ma joc pe un 8520 al prietenei dar nu imi place rezolutia,e prea mica.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
playmo
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 11
Membru din: 08 Apr 2011, 17:28
Localitate: Bucuresti

Mesaj de playmo »

Sunt foarte multumita de el ( 9300 ) pana acum. Imi cam face figuri la redarea de clipuri de pe youtube atat prin aplicatii speciale pentru youtube cat si din browser direct dar in rest nu ma plang inca de nimic altceva :D Nu l am descoperit inca in intregime, mai am o gramada de aplicatii si de functii de explorat si de facut update la soft dar pana acum e totul ok :)
Cashix
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 55
Membru din: 29 Mar 2011, 01:47
Localitate: Ramnicu Valcea
Contact:

Mesaj de Cashix »

@playmo ai os 6.0 pe 9300? Daca da,cum merge browser-ul?
Am vazut tot felul de pareri ca 9300 are un hardware putin inferior fata de ceea ce necesita os 6.0.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be.—Albert Einstein
playmo
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 11
Membru din: 08 Apr 2011, 17:28
Localitate: Bucuresti

Mesaj de playmo »

nu mi am facut update ul inca... si nu stiu daca sa il fac. am citit tot felul de pareri, unii multumiti de upgrade, altii care au facut downgrade..
Scrie răspuns

Înapoi la “Ai un BlackBerry? Lauda-te cu el!”