BlackBerry Z30

Aici iti poti prezenta telefonul, upgrade-uri facute, aplicatii folosite
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
bory
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 37
Membru din: 06 Feb 2015, 06:12
Model BlackBerry: Z30
OS: 10
Retea GSM: Vodafone

BlackBerry Z30

Mesaj de bory »

Postați aici despre telefoane voastre.
Încep eu. Telefonul îl am de doua zile și nu regret alegerea făcută. Deșii se vorbește despre magazinul de aplicații și de jocuri ca fiind unul sărac mie nu mi se pare. Am găsit tot ce aveam nevoie. Cu bateria sa vad în timp cât tine. Pana acum m-am jucat trei ore jocuri solicitante și mai am 60% din baterie. Eu cred ca e bine. Aștept sa reîncep facultatea și să văd cât tine când umblu la documente. Prețul a fost de aproape 1350 de lei cu tot cu transport de la Ilex. Recomand magazinul pentru ca sunt serioși, sunt importatorul oficial și au preturi foarte bune. Probele sunt cu accesoriile care nu sunt foarte multe. Aștept sa îmi vina o husa săptămână viitoare și sa vad cât de buna e. Stocarea o am pe card de 32GB și clasa 10 de la Samsung și este totul în regula. Cam astea sunt impresiile mele pana acum. Consider ca este net superior celorlalte telefoane la același pret
Și am mai convins un prieten să-și cumpere un BlackBerry Z3. Sa speram ca ne vom înmulțit pentru ca telefonul s-a vândut foarte bine.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Generalități

Mesaj de Catalin »

Felicitari pentru achizitie si sa-l stapanesti sanatos. Ai facut o alegere frumoasa!

O sa mut topicul la categoria "Ai un BlackBerry? Lauda-te cu el!"
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Scrie răspuns

Înapoi la “Ai un BlackBerry? Lauda-te cu el!”