BlackBerry Bold 9780

Aici iti poti prezenta telefonul, upgrade-uri facute, aplicatii folosite
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Avatar utilizator
Ciupanezul
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 73
Membru din: 19 Ian 2011, 23:36
Model BlackBerry: BlackBerry Classic
OS: 10.3.2.2836
Retea GSM: Orange
Localitate: Sector 6, Bucuresti, Romania
Contact:

BlackBerry Bold 9780

Mesaj de Ciupanezul »

Telefon impecabil, luat de curand la liber de prin Iasi. Totul este ok, sunt multumit de el si sper sa gasesc aici cat mai multe detalii despre Internetul BlackBerry si altele.

Poate reusesc sa-mi configurez si emailul pe el. Ca asa parca e prea chel :) )

Si apropo e decodat :) )
Exceptional nu-i destul, Blackberry este suficient.
Ciupanezul
Dariana
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 02 Feb 2012, 10:49
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de Dariana »

Buna.Urmeaza sa-mi cumpar un BB bold 9780,din cate am aflat este coform asteptarilor. Dar,daca il cumpar la liber si il duc la cineva care se pricepe oare o sa mearga internetul?nu vreau un abonament de date foarte costisitor doar pentru ca cei de la Orange,Cosmote si Vodafone nu stiu ce sa faca. App sunt pe cosmote,cartela prepay.
Avatar utilizator
Ciupanezul
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 73
Membru din: 19 Ian 2011, 23:36
Model BlackBerry: BlackBerry Classic
OS: 10.3.2.2836
Retea GSM: Orange
Localitate: Sector 6, Bucuresti, Romania
Contact:

Mesaj de Ciupanezul »

Dariana scrie:Buna.Urmeaza sa-mi cumpar un BB bold 9780,din cate am aflat este coform asteptarilor. Dar,daca il cumpar la liber si il duc la cineva care se pricepe oare o sa mearga internetul?nu vreau un abonament de date foarte costisitor doar pentru ca cei de la Orange,Cosmote si Vodafone nu stiu ce sa faca. App sunt pe cosmote,cartela prepay.

Foarte bine, buna alegere. La Cosmote Prepay nu este nici o problema, faci setarile de internet si il folosesti asa. Asta dupa ce "cineva" o sa-i instaleze pe el Opera, ubertwitter, etc pentru a functiona fara abonament de date bberry. Dar sa stii ca oricand ai optiunea sa alegi de la Orange extraoptiunea, fara abonament, bberry de 4 euro. Si atunci nu mai ai nici o bataie de cap.

BlackBerry 9780 se merita cu siguranta. Eu vreau sa imi mai iau un 9900 sau 9930.
Exceptional nu-i destul, Blackberry este suficient.
Ciupanezul
Scrie răspuns

Înapoi la “Ai un BlackBerry? Lauda-te cu el!”