Blackberry Torch 9810

Aici iti poti prezenta telefonul, upgrade-uri facute, aplicatii folosite
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Stefan
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 11 Feb 2012, 00:50

Blackberry Torch 9810

Mesaj de Stefan »

Salut,

De aproximativ sunt posesorul unui Blackberry Torch 9810. Sistemul de operare se misca foarte bine, am suficienta memorie ram pentru aplicatii. Memoria interna este de 8 GB, dar mai am un card de 4 GB de la vechiul BB Bold 9000, asa ca acum am o memorie de 12 GB, mai mult decat suficient.
Chiar daca are touchscreen eu prefer sa utilizez tastatura fizica, ma simt mult mai confortabil si scriu mult mai repede.
Sunt la al 3-lea Blackberry acum si sunt foarte multumit de aceste telefoane.
Aplicatia Brige merge foarte bine si pot sa conectez si Blackberry Playbook-ul fara probleme daca am nevoie de un display mai mare sau am mai mult de lucru.
Telefonul si tableta au luat locul calculatorului de acasa, calculatorul fiind utilizat in special ptr Skype si Yahoo voice, asta pana cand aplicatiile mai sus amintite vor fi disponibile si ptr Blackberry.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Pot sa spun ca esti un fan adevarat al marcii BlackBerry! Sa le stapanesti sanatos si cat mai putine probleme cu cele 2 jucarii!
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
flo_74
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 14 Oct 2012, 12:30

Mesaj de flo_74 »

De acord cu Stefan!
michael1985
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 12
Membru din: 15 Ian 2013, 08:32
Localitate: constanta
Contact:

Mesaj de michael1985 »

dupa ce am citit sus ar trebui sa aleg 9810 nu 9900 ..te mai poti lauda cu telefonul 9810 ca este unu din terminalele care filmeaza ce-l mai bine pe timp de zi ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Ai un BlackBerry? Lauda-te cu el!”