Tepe pe BB World Aps Theme

Teme si sonerii pentru personalizarea telefonului tau
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
stirbu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 21 Mar 2013, 14:04

Tepe pe BB World Aps Theme

Mesaj de stirbu »

Vreau sa atentionez pe membrii comunitatii de inselatoria Sps Inc. Am cumparat cu 1,79 euro o tema de pe site-ul BB,via Vodafone.Dupa ce am platit tema, tema nu a mai ajuns in telefon.Am intrat din nou pe site si am pus un comment vizavi de aceasta practica.In 5 minute tema a fost retrasa de pe site.In schimb,multe alte teme sunt puse acolo pt ati lua banii fara sa primesti nimic. Toate au acelasi pret 1,79 si sunt postate de Sps inc cu maxim de 5 stele pe Top Rated.Stelele sunt date la toate temele de aceiasi, nvcpp04 si crityan.Un bun exemplu este tema Boeing,cititi posturile.Va rog sa atentionati pe cei in masura sa intervina pt a opri hotia aceasta. Multumesc
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

de e nu anunti RIM?
Ti-a venit email de confirmare plata?
Me like Berryes!
stirbu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 21 Mar 2013, 14:04

Mesaj de stirbu »

Am primit inclusiv confirmarea de plata de la Vodafone iar atunci cand le_am spus ca nu e normal sa fie parteneri cu niste escroci si sa imi ia banii pt ceva ce nu am primit,raspunsul a fost ca nu au ce face. Am incercat sa anunt RIM dar mi-am prins urechile in hatisul de autentificare de la ei.Poate reusiti voi. Oricum, ciudat este ca escrocii au postate multe asa zise teme fantoma, lumea se plange ca nu gaseste tema dupa ce platesc si totusi Sps e pe site-ul BB si isi pun singuri commenturi pozitive pt teapa de 1,79 euro care o iei
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

Mai, eu nu inteleg ce treaba are Vodafone aici. Tu nu ai platit prin Blackberry World? Cu cardul tau?

Sent from my BlackBerry 9380 using Tapatalk
Me like Berryes!
Scrie răspuns

Înapoi la “Teme si Sonerii”