BlackBerry Passport rosu, ca nou, garantie 25.08.2017

Sectiune pentru cei ce doresc sa vânda un telefon BlackBerry (Persoanele fizice si juridice isi pot prezenta oferta)
Reguli forum
Toate anunțurile de pe acest forum TREBUIE să conțină OBLIGATORIU o metodă de contact (NUMĂR DE TELEFON sau ADRESĂ DE MAIL). Regulamentul bazarului îl puteți citi aici.
Închis
gerrygrigore
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 17 Noi 2012, 11:05

BlackBerry Passport rosu, ca nou, garantie 25.08.2017

Mesaj de gerrygrigore »

Se vinde un telefon BlackBerry Passport, culoarea rosu. In ciuda formatului neconventional, profesionistii il recunosc ca fiind printre cele mai bune telefoane din clasa business, calitatea constructiei telefonului, a semnalului si a sunetului in casca/difuzoare neavand rival. Design-ul deosebit al telefonului a fost recompensat cu premiul Best of the Best la editia 2015 a binecunoscutului concurs de design Red Dot Product Design de la Geneva. Printre alte atu-uri ale telefonului putem aminti:
- soliditatea si securitatea softului (clasa business), soft orientat in acelasi timp si spre usurinta in comunicare (prin folosirea BlackBerry Hub);
- telefonul suporta in mod oficial si nativ instalarea de aplicatii Android;
- telefonul are 3 Gb RAM si 32 Gb capacitate de stocare (care poate fi extinsa prin adaugarea unui card microSD de maxim 128 Gb);
- baterie de mare capacitate de 3420 mA, care garanteaza folosirea fara probleme timp de 2 zile (pe sotia mea o tinea chiar 3 zile uneori).
Telefonul vine in pachet complet (cutie, casti, incarcator etc) impreuna cu accesorii deosebite, fiind tinut inca din primul moment al utilizarii sale cu geam de protectie aplicat pe ecran si in husa de piele originala BlackBerry. Fiind folosit permanent in acest fel, telefonul nu are nici cea mai mica urma de utilizare.
Telefonul a fost cumparat de mine personal de la distribuitor oficial BlackBerry Romania si are garantie pana pe 25.08.2017 certificata de factura de achizitie si certificatul de garantie.
Pretul (1699 lei) este foarte usor negociabil si pot accepta si unele schimburi, in functie de variantele propuse. Am incercat sa atasez poze anuntului dar nu am reusit, la cerere le pot trimite pe email. Pot fi contactat la gerrygrigore@gmail.com sau 0746 266906.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Închis

Înapoi la “Vanzari”