Cumpar baterie de BB 9860

Sectiune pentru cei ce doresc sa cumpere un telefon BlackBerry (Persoanele fizice si juridice isi pot prezenta oferta)
Reguli forum
Toate anunțurile de pe acest forum TREBUIE să conțină OBLIGATORIU o metodă de contact (NUMĂR DE TELEFON sau ADRESĂ DE MAIL). Regulamentul bazarului îl puteți citi aici.
Închis
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Cumpar baterie de BB 9860

Mesaj de Catalin »

Deschid acest topic in numele userului "101reclame" care se pare ca nu stie sa posteze unde trebuie un anunt.... Ce legatura a vazut el intre baterie si OS7 habar n-am....

Deci anuntul lui suna cam asa:


salut. As vrea sa cumpar si eu un astfel de acumulator, pentru BB 9860 (sunt aproape sigur ca este acelasi cu cel de pe BB 9900). De unde se poate cumpara? (am gasit un distribuitor pentru care trebuie sa ma inregistrez ca si reseller si am vazut pe e-mag aceasta marca de acumulatori, dar nu am reusit sa pun filtrele ca sa il identific pe al meu). Multumesc
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
stelian302
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 180
Membru din: 31 Oct 2011, 21:59
Localitate: Fagaras

Mesaj de stelian302 »

daca crezi ca se potriveste bateria de la bb 9900 la bb 9860 iti vand eu o bateri momax x leaver 1400 mah
bateria este pentru un blackberry bold 9900
huian
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 95
Membru din: 20 Iul 2011, 09:16
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de huian »

http://www.altshop.ro
de aici am mai luat eu una alta sunt seriosi cel putin asa au fost cu mn
Închis

Înapoi la “Cumparari”