husa torch 9860

Sectiune pentru cei ce doresc sa cumpere un accesoriu BlackBerry (Persoanele fizice si juridice isi pot prezenta oferta)
Reguli forum
Toate anunțurile de pe acest forum TREBUIE să conțină OBLIGATORIU o metodă de contact (NUMĂR DE TELEFON sau ADRESĂ DE MAIL). Regulamentul bazarului îl puteți citi aici.
Închis
nobody
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 15
Membru din: 03 Dec 2011, 21:13
Localitate: constanta

husa torch 9860

Mesaj de nobody »

salut!

am o rugaminte! caut de vreo saptamana husa pt 9860 si nu gasesc pe nicaieri originala, decat flip iar modelul ala nu-mi place...
ma poate ajuta cineva?
multumesc
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Am cautat si eu sa vad ce iese si se pare ca numai flip au facut astia deocamdata... telefonul fiind foarte nou!

Dar de ce nu iti place flip? Ca protejezi ecranul mult mai bine decat cu o folie.... e prea mare la ureche cand vorbesti nu?
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
nobody
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 15
Membru din: 03 Dec 2011, 21:13
Localitate: constanta

Mesaj de nobody »

salut, catalin!

se comercializeaza si alte tipuri de huse pt modelul asta....mie asta imi place cel mai mult:
http://www.shopmania.ro/accesorii-pentr ... 0-21567749

doar ca nimeni n-o are pe stoc si trebuie sa mai astept vreo 2 saptamani ca sa aflu daca obtin una, chiar si la preturi cam mari...

aia flip nu-mi place, desi..atarna frumos

ma gandeam ca poate avem printre noi pe cineva care se ocupa cu telefoane, accesorii, etc si stie unde poate gasi...
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Nu avem... singurul site de unde mi-am mai luat eu cate ceva... si au calitate excelenta este http://www.husepiele.ro

Dar vad ca pentru modelul asta inca nu au....
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
nobody
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 15
Membru din: 03 Dec 2011, 21:13
Localitate: constanta

Mesaj de nobody »

sunt super huse acolo...dar si preturile sunt pe masura.....doar sa fiu in toane extraordinare ca sa dau 250 lei pe o husa

250 n-as da....dar 199 cred ca da, acum, pe loc si sa nu fie flip

am observat ca modelul asta de telefon n-a prea fost promovat si ma intreb de ce
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

1).In legatura cu promovarea lui... nu stiu sa iti raspund... se promoveaza telefoanele ieftine deobicei....

2). Si da... sunt destul de foarte scumpe husele acolo... dar e o calitate foarte buna... eu am luat la 170 o husa de nokia odata... Sincer sa fiu si eu trebuie sa fiu in toane bune ca sa dau atatia bani :)
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Închis

Înapoi la “Cumparari”