Problema bb9900 sunet

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 9900
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
sweetsinger
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 15 Iul 2013, 09:54

Problema bb9900 sunet

Mesaj de sweetsinger »

Buna prieteni am o problema. Am bb9900 lucra bine acum de 2 zile nu merge cand ma telefoneaza cineva nu il aud si nici acea persoana nu ma aude. Care ar fi problema?? De conectat se conecteaza dar nu ne auzim
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Ai incercat sa ii scoti bateria si sa o bagi la loc? Ce aplicatii ai instalat in ultimele 2 zile pe el?
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
sweetsinger
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 15 Iul 2013, 09:54

Mesaj de sweetsinger »

Am rezolvat problema! Anume asta si am facut si a mers ms.
Alexandru Katalin
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 19 Dec 2013, 11:46

Mesaj de Alexandru Katalin »

Buna ziua.
Am achizitionat recent cun blackberry 9900 SH si am o problema cu sunetul in timpul conforbirii. Cel pe care il sun sau ma suna nu ma aude bine la inceput...in sensul ca vocea mea se aude incet la inceputul convorbirii sau in timpul convorbirii ...dupa care se regleaza automat. Ma poate ajuta cineva cu un sfat. Este o problema la setarile telefonului sau e defect microfonul?
Liviu Adam
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 24 Apr 2014, 03:08

Mesaj de Liviu Adam »

Salut.. am un 9900...am schimbat display ul si nu mai se aude casca, dar pe handfree merge... am pus si vechiul display si tot nu merge.. are cineva idee care ar fi cauza?? mersi!!
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Bold Touch - Seria 9900”