Aplicații de tip apk

Socializare, Internet si Retea, Softuri GPS si Harti, Software, Unelte Office, Teme si Sonerii, Muzica, Video, Foto, Jocuri, Altele
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
cry crystina
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 31 Mar 2013, 11:28

Mesaj de cry crystina »

skype merge fara camera...ok am inteles.
dar de ce nu pot intra in lista de prieteni pentru a comunica cu ei..... macar in scris?
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

Yahoo messenger pentru Playbook!
Me like Berryes!
cry crystina
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 31 Mar 2013, 11:28

Mesaj de cry crystina »

In mod normal, cand intri in skype ai 2 optiuni pentru persoanele care sunt online: suna cu video...si suna. Pentru personale ofline e o singura optiune : suna telefon. Când spui ca poți doar apeluri voce...... Te referi la cele.... Suna telefon? Multumesc
ajutor!!
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 1
Membru din: 29 Mai 2013, 16:18

Mesaj de ajutor!! »

ajutoooooor!!!!!!....... Am si eu o tableta blackberry...dar nu reusesc sa fac mare lucru cu ea...am inteles ca se pot descarca aplicatii .bar ..dar nu merge... imi apare mesajul...nu poate fi gasita aplicatia .. skype, messenger yahoo..nu.... Nici macar ca si aparat foto nu o pot folosi... pentru ca nu pot descarca pozele pe calculator...Am dat o groaza de bani pe ea.... si ...sincer.... nu stiu ce sa fac cu ea...
ma poate ajurta cineva... ????....... AJUTOOORR
Scrie răspuns

Înapoi la “Aplicatii si Jocuri”