Blackberry Q5 - nu pot incarca datele salvate pe PC

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria Q5
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Iacos
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 28 Sep 2014, 11:44

Mesaj de Iacos »

Băi Țuțurel, tu gândești înainte de a răspunde pe acest forum?

Blackberry ID este alocat unei adrese de email. Este foarte simplu, dă-mi un mail pe adresa respectivă și eu ți-l confirm. Astfel resetăm parola. Simplu! Toate celelalte conturi, oriunde ar fi ele, folosesc acest sistem.

Nu știu cum de am gândit că pot obține răspunsul meu pe un forum din România. Tocmai mi-am irosit câteva ore bune de căutări cu tine.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Domnul Costin te rog frumos sa vorbesti frumos la adresa celor care va ajuta cat de cat pe acest forum!!! decat membri ca dumneavoastra care agreseaza verbal si nu inteleg ce e ala ajutor mai bine lipsa. Probabil asa este la Oltenita caracterul oamenilor... nu stiu sa aprecieze!

Care este vina noastra ca dumneavoastra sunteti IMPRASTIAT si nu tineti minte o parola si o intrebare secreta? Luati-va adio de la datele alea! Daca ati uitat ceva atat de simplu oare cum sunteti in viata de zi cu zi....
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

Uite rezolvarea problemei tale: http://www.blackberryconverter.com/blog ... extension/
Si da, atitudinea ta nu este una tocmai potrivita unei astfel de situatii.
Me like Berryes!
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Asa se comporta lumea care este obisnuita sa primeasca totul mura in gura Static.... asta e....
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Închis

Înapoi la “BlackBerry Q5”